1) CENKI: Co by jste vzkázali svým soupeřům?

Vlčák - Jsem rád že mohu bojovat o titul proti takové elitě.

Korenka - Soupeřům se má poděkovat za hru, takže tímto děkuji a zároveň bych jim chtěl připomenout, že ani na bowlingu to nebudou mít lehké, takže už trénujte!!!

Radim - Vzhledem k mému aktuálnímu celkovému umístnění se budu maximálně soustředit na přípravu na poslední turnaj, aby mi letos celkové vítězství neuteklo. Bude mě mrzet, pokud pracovní povinnosti neumožní účast v posledním turnaji mým přímým soupeřům. :o)

Cenki - I když jste zvolili zákeřnou taktiku v opíjení našeho teamu, tak ve finále vám zbyly oči pro pláč a připít jste museli vy nám...

2) GABKA: Jako jediný tým jste neměli ženu. Nebylo to pro vás zvýhodnění a tím i jistota výhry?

Vlčák - Ženu jsme neměli. Za to natržené vazy v kotníku u skokana, pak jednoručku Pavla a nakonec, jak jste si mohli všimnout na jedné z fotek, neustále se celý tým díval k nebesům. No a los je los.

Korenka - Ano, byli jsme zvýhodněni, ale jistota výhry to nebyla. Stanovili jsme si dobrou taktiku, hráli srdcem i rozumem, odhodlaně a koncentrovaně již od začátku, to byl základ našeho vítězství.

Radim - To neměli, ale viděl bych to spíše opačně, tedy jako znevýhodnění, protože pokud jsem sledoval výkony jednotlivých borců a žen, tak ty ženské výkony, několikanásobně převyšovaly ty mužské. :o))

Cenki - Ale Gabi. Tím by jsi vás dvě strašně podcenila. My zase měli Radima... Pochopitelně si dělám legraci. Byli jsme prostě silní a šli jsme si tvrdě za svým cílem od prvního podání.

3) SOLON: V některých fázích turnaje se ocitl i Váš trenér na kolenou, a to doslova. Bylo to součástí taktiky jak zastrašit soupeře?

Vlčák - Tak určitě. Již před začátkem turnaje byla jasně zvolená taktika, kterou všichni hráči splnili na výbornou. Tímto bych jim chtěl ještě jednou poděkovat.

Korenka - Nebylo to součástí taktiky. Taktiku jsme měli úplně jinou. Jen jsme chtěli soupeřům ukázat, že i hráč, který je už na kolenou, pořád hraje. Škoda, že se soupeři neprezentovali taky takovou obětavostí, možná by jim to pomohlo k vítězství. No, alespoň vidí, na čem mají ještě zapracovat.

Radim - K tomu můžu říci jen jediné: "Perfektně propracovaná strategie neodmyslitelně patří k velkým trenérům." ;o)

Cenki - Tak určitě jsme nepotřebovali nikoho zastrašovat. Byl to jen důkladný příklad bojovnosti a oddanosti pro team.